رده محصول
تماس با ما

شیان VictarBio فناوری پارسیان

تلفن: + 86-29-68643155/57/61

فکس: + 86-29-62893262

ایمیل: helenavictar@foxmail.com

آدرس: Room2707 Tongda سنگ TangyanRoad41 # TechZone بالا، شیان, 710065, ابزاری, چین

پودر کدو تنبل

پودر کدو تنبل

این پودر از کدو آلی طبیعی ساخته شده است. Nutriment غنی است و حاوی CTY و بسیاری از microelement مانند کبالت، روی و کروم، که به ترویج آزادی انسولین و تنظیم سطح قند خون. پودر کدو تنبل به سلامت بیماران دیابتی مفید است. علاوه بر این، هر انسان microelement لازم در آن است که نه تنها غنی سازی مواد غذایی است، اما جلوگیری از افزایش قند خون و چربی خون و چاقی جذب کردن.

Product details

شیان Victar فن آوری زیستی پارسیان پیشرو چین پودر کدو تنبل تولید کنندگان و تامین کنندگان با کارخانه های حرفه ای است، ما قادر به خالص طبیعی، 100 ٪ طبیعی آلی, GMP گواهی، خبره کوشر و گواهی ISO گیاهان پودر کدو تنبل، کدو تنبل با قیمت پایین و کیفیت بالا را ارائه می دهیم. خرید ارزان، داغ فروش و عرضه محصولات این کارخانه از ما خوش آمدید.


تابع:
1 پودر-کدو می توانید جلوگیری از دیابت و تنظیم سطح قند خون.


2-کبالت غنی در آن می توانید فعال کردن سوخت و ساز بدن و ترویج تابع تولید خون در بدن انسان.

3-کبالت نیز می تواند کمک به ترویج تولید ویتامین B12 است که لازم است برای سلول های انسولین انسانی، بنابراین آن را به طور گسترده ای مورد استفاده در درمان دیابت.


4. کدو پودر تابع سم زدایی است. غنی از ویتامین و پکتین است که جذب و از بین بردن bacteriotoxin و مواد خطرناک در بدن انسان شامل...


5. کدو پودر همچنین می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای محافظت از غشای مخاطی دستگاه گوارش و هضم را بهبود می بخشد. بنابراین برای بیماران مبتلا به بیماری های معده مفید است.


6. دلیل آن می تواند از بین بردن عملکرد جهش cancerogen و توانایی egeneration کبد و کلیه پودر کدو تنبل می تواند سرطان را به طور موثر، جلوگیری.


7. کدو پودر دارای روي غنی, مواد لازم برای رشد و نمو بدن انسان است.

Hot Tags: پودر کدو تنبل و کدو تنبل گیاهان، چین تولید کنندگان تامین کنندگان کارخانه فروش ارزان، کم قیمت، آلی، خالص طبیعی بالا كيفيت GMP خبره کوشر گواهی ISO گواهینامه، 100 ٪ طبیعی، تامین کارخانه فروش داغ
محصولات مرتبط

پرس و جو

Contact Us
شیان Victar فن آوری زیستی پارسیان
Tel: +86-29-68643155/57/61
Address: آدرس: اتاق 2707، Tongda ساختمان، جاده Tangyan 41#، منطقه با تکنولوژی بالا، شیان، 710065، شاآنشی چین.
ارتباطات